CommuniGate System

“Link Integrator Sp. z o. o.” jest partnerem firmy Communigate Systems – producenta oprogramowania komunikacyjnego Unified Communication Serwer do obsługi poczty elektronicznej oraz pracy grupowej przedsiębiorstwa.

Od ponad 17 lat misją CommuniGate Systems jest tworzenie wysoko skalowalnych i bogatych w funkcjonalności rozwiązań komunikacyjnych opartych o otwarte, światowe standardy. Firma CommuniGate Systems szczyci sie najwyższymi wskaźnikami satysfakcji i wierności klientów, które są niewątpliwie rezultatem stabilności i jakości jej produktów i usług.

CommuniGate Systems przykłada ogromną wagę do wygody użytkowania proponowanych rozwiązań.

Dla firmy oznacza to nie tylko najwyższe standardy jakości w zakresie bezpieczeństwa, nacisk na lokalizację rozwiązań (wśród wspieranych 18 języków dostępny jest m.in. język polski), ale także dużą elastyczność w szukaniu najlepszych modeli finansowych, zgodnych ze strategią biznesową klientów.

CommuniGate Systems umożliwia także zapoznanie się z produktami bez konieczności zakupu, poprzez otwarty dostęp do wersji testowych oprogramowania, dostępnych na stronie: http://www.communigate.com/main/purchase/download.html

Top